Jak możesz pomóc

1% podatku dla Roberta

Jeżeli chcesz pomóc mi żyć bez bólu, przekaż proszę 1 % swojego podatku lub dowolną kwotę. Współpracujemy z fundacją, która nie pobiera prowizji od wpłat z prawidłowo podanym tytułem przelewu. Starannie oglądamy każdą złotówkę. Twoja darowizna pomoże kupić leki i opłacić rehabilitację. Te wydatki to dla mnie sprawa życia i śmierci. Jestem podopiecznym Fundacji "Zdążyć z pomocą" (tu znajdziesz stronę o mnie).

Może pobierzesz ulotkę?

Dla Ciebie to chwilka, dla mnie cały świat. Ta skromna ulotka w Twoich rękach może stać się narzędziem czynienia dobra. Możesz ją wydrukować dla siebie, wręczyć znajomym, wyłożyć w Twoim miejscu pracy. Moja Mama ma coraz mniej sił, aby roznosić ulotki po Gdańsku. Poszukiwanie dobrych ludzi i jednoczesna opieka nade mną to ciężka praca.

Gdy wypełniasz wniosek dla 1%

Prosimy, umieść w nim te dane:
  • KRS  0000037904
  • „cel szczegółowy” Nr 6521 JAN ROBERT BIEDKA

Jeżeli zechcesz dokonać wpłat indywidualnych

  • nr konta  FUNDACJI w Alior Bank SA: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
  • tytuł przelewu: 6521 JAN ROBERT  BIEDKA
  • Proszę pamiętaj o tytule wpłaty identycznym, jak powyżej. W przeciwnym razie wpłata zostanie przeznaczona na cele ogólne fundacji.

 

Karta parkingowa

Być może jesteś w stanie wpłynąć na urzędników miasta Gdańsk, aby zaczęli patrzeć na mnie, jak na człowieka. Każą mi osobiście odebrać kartę parkingową. Rodzice są po 70-ce i nie wniosą mnie na noszach do pokoju pań zajmujących się sprawą (tylko tak mogę podróżować, nie mogę korzystać z wózka inwalidzkiego).

Urzędnicy to prawdopodobnie wielbiciele literatury Franza Kafki, bo wdrażają jego pomysły w życie. Serdecznie gratulujemy szerokich horyzontów kulturalnych.

Szczegóły poznasz w tym krótkim reportażu z TVP Gdańsk >


Rehabilitacja

Szukamy rehabilitanta. Chodzi o poważną osobę, która  pomoże mi w pracy nad bolesnymi przykurczami. Znalezienie zaangażowanego w swoją pracę specjalisty nie jest łatwe. Nie każdy chce pracować z ciężko chorymi osobami.

Praca rehabilitanta jest kosztowna i dlatego zależy nam na osobie, która wykonuje swoją pracę z entuzjazmem i poświęceniem. Oglądamy wiele razy każdą złotówkę, dlatego tak zależy nam na profesjonalnej pomocy osoby, która nie idzie na skróty.

Jeżeli znasz taką osobę, która będzie gotowa przychodzić do mnie (nie mogę podróżować na zabiegi) – proszę o informację.


Towarzystwo ludzi

Odwiedzaj mnie, bo potrzebuję ciepła i bliskości. Przyjaciele tchną we mnie nowe siły. Ja po prostu odżywam, gdy przychodzą do mnie ludzie autentycznie zainteresowani mną. Poza tym, każda pomoc okazana moim Rodzicom (oboje są po 70-ce!) jest na wagę złota.